Pociąg specjalny na trasie Legnica - Jaworzyna Śląska - Wałbrzych Główny - Mieroszów - Meziměstí - Mieroszów - Wałbrzych Główny - Boguszów Gorce - Czarny Bór - Marciszów - Wojcieszów Górny - Marciszów - Wałbrzych Główny - Nowa Ruda - Ścinawka Średnia - Nowa Ruda Słupiec - Ścinawka Średnia - Tłumaczów - Ścinawka Średnia - Nowa Ruda - Wałbrzych Główny - Jaworzyna Śląska - Legnica.
Linie kolejowe: 137: Legnica - Jaworzyna Śląska 274: Jaworzyna Śląska - Marciszów 291: Boguszów Gorce Wschód - Meziměstí ...
Pociąg specjalny na trasie Legnica - Jaworzyna Śląska - Wałbrzych Główny - Mieroszów - Meziměstí - Mieroszów - Wałbrzych Główny - Boguszów Gorce - Czarny Bór - Marciszów - Wojcieszów Górny - Marciszów - Wałbrzych Główny - Nowa Ruda - Ścinawka Średnia - Nowa Ruda Słupiec - Ścinawka Średnia - Tłumaczów - Ścinawka Średnia - Nowa Ruda - Wałbrzych Główny - Jaworzyna Śląska - Legnica.
Pokaż więcej
Pokaż mniej
Linie kolejowe: 137: Legnica - Jaworzyna Śląska 274: Jaworzyna Śląska - Marciszów 291: Boguszów Gorce Wschód - Meziměstí 976: Boguszów Gorce Zachód - Czarny Bór 312: Marciszów - Wojcieszów Górny 286: Wałbrzych Główny - Ścinawka Średnia 327: Ścinawka Średnia - Nowa Ruda Słupiec 272: Ścinawka Średnia - Tłumaczów Obsługa trakcyjna: 2x SA134 Kolei Dolnośląskich Trasa przejazdu około 375 km |
|||||||||||||||||||||||||
|
||